Jesteś tutaj: Start


Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Artykuły

Wykaz słuchaczy dopuszczonych do egzaminów poprawkowych w I, III,V i VI semestrze roku szkolnego 2022/2023

Zmiana planu zajęć

Informuje się, że w zakładcze słuchacz zostały zamieszczone nowe harmonogramy zajeć dla Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych ( forma stacjonarna) obowiazujący od 30.01.2023r., oraz dla Szkoły Policealnej , semestr IV  w zawodzie terapeuta zajęciowy obowiązujący od 02.02.2023r.

Jednocześnie nadmienia się, że zajęcia w szkole zaocznej oraz na kwalifikacyjnych kursach zawodowych odbywać się będa od 10.02.2023r.Harmonogramy będą dostępne w terminie późniejszym.


Czytaj więcej o: Zmiana planu zajęć

Dziękujemy firmie MINCER GROUP SP.zo.o.o

Cieszymy się i składamy ogromne podziękowania za nieodpłatne przekazanie kosmetyków. Tym razem wyrazy uznania kierujemy do firmy

MINCER GROUP SP.z.o.o .

https://mincerpharma.pl/

Dziękujemy za  dostrzeżenie  potrzeb naszej placówki. Przekazane przez Państwa kosmetyki mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce  i dobroć, a to oprócz gestu materialnego jest wielkim wsparciem.

Również i te kosmetyki wykorzystamy na kwalifikacyjnym kursie  zawodowym  pn. FRK.04  Wykonywanie zabiegów kosmetycznych.

Polecamy kosmetyki firmy  MINCER GROUP SP.z.o.o .  oraz zachęcamy do polubienia strony https://www.facebook.com/profile.php?id=100064132778431

Zapraszamy do współpracy także inne firmy z branży kosmetycznej .


Czytaj więcej o: Dziękujemy firmie MINCER GROUP SP.zo.o.o

Serdeczne podziękowania dla firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o

https://pl.oriflame.com/

 
Dziękujemy za nieodpłatne przekazanie kosmetyków, które zostaną wykorzystane podczas  odbywającego się w naszej placówce kwalifikacyjnego kursu zawodowego pn. FRK.04  Wykonywanie zabiegów kosmetycznych .

Wyrażamy ogromną wdzięczność za dostrzeżenie potrzeb naszej placówki oraz okazaną chęć pomocy w tak trudnych czasach. Życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów i  szerokich perspektyw rozwoju.

Polecamy kosmetyki firmy Oriflame oraz zachęcamy do polubienia strony https://www.facebook.com/oriflamepl

Zapraszamy do współpracy także inne firmy z branży kosmetycznej .


Czytaj więcej o: Serdeczne podziękowania dla firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o

HARMONOGRAM EGZAMINÓW SEMESTRALNYCH ROK SZKOLNY 2022/2023

Podkarpacie … oczami naszej słuchaczki.

Słuchaczka naszej szkoły, Gabriela Pilch z klasy 3 LO, wzięła udział w konkursie zorganizowanym w ramach kampanii edukacyjnej województwa podkarpackiego z okazji Światowego Dnia Krajobrazu.

Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na wartość krajobrazów jako otaczających nas przestrzeni oraz możliwość ich odbioru wszytkami zmysłami.

Zadaniem uczestników było stworzenie opisu lokalnego krajobrazu według określonej reguły poetyckiej („mickiewiczowski” trzynastozgłoskowiec z Pana Tadeusza), następnie sfilmowanie krajobrazu, który zainspirował autora oraz wygłoszenie recytacji napisanego wiersza.

Gabrysia za pomocą słowa i obrazu wykreowała piękne dzieło zatytułowane  „Podkarpacie barwą i dźwiękiem malowane” (link do filmu poniżej).

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy takiego twórczego spojrzenia na nasze lokalne piękno.

https://youtu.be/-_3Iv2_xZuA

 


Czytaj więcej o: Podkarpacie … oczami naszej słuchaczki.

PRZYJDŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT.  Zaproszenie do udziału w konkursie GRAFFITI

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu prosi wszystkich młodych duchem artystów do zaprzestania niszczenia malunkami GRAFFITI własności publicznej i prywatnej na terenie miasta Jarosławia i zaprasza do legalnego malowania na murze placówki poprzez udział w konkursie malarskim PRZYJDŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT.

Konkurs przebiega w dwóch etapach:
Etap I:
Dostarczenie do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu projektu pracy, na adres mailowy jgierczak.ckziujaroslaw@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 27.01.2023r. Prace mogą być nadsyłane wyłącznie w formie plików JPG.

Rozstrzygnięcie I etapu konkursu nastąpi do dnia 24.02.2023r.Do etapu II zakwalifikuje się 20 najlepszych prac.

Etap II:

Finał konkursu odbędzie się w dniu 21.03.2023r. na terenie „GALERII SZTUKI PRAKTYCZNEJ” Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu, ul. Paderewskiego 11A, 37-500 Jarosław.

pobierz Regulamin konkursu 

 


Czytaj więcej o: PRZYJDŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT.  Zaproszenie do udziału w konkursie GRAFFITI

Oferta edukacyjna - ZAINWESTUJ W SIEBIE

Ogłaszamy nabór słuchaczy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe oraz do Szkoły Policealnej.

Oferujemy bezpłatną naukę z dostosowanym do potrzeb słuchaczy planem zajęć.

Zapraszamy osoby pełnoletnie – nie ma znaczenia dotychczasowe wykształcenie.

Jeżeli  chcesz zdobyć dodatkowe umiejętności zawodowe, masz pasję, którą chcesz rozwijać lub zmęczyła Cię codzienna rutyna, jesteś znudzony i szukasz nowych wrażeń – przyjdź do nas – jesteśmy dla Ciebie idealnym wyborem.

Gwarantujemy kształcenie na bardzo wysokim poziomie, prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę. Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz nowoczesny park maszynowy.

Planowane rozpoczęcie zajęć – luty 2023r.

Zapraszamy Uśmiech

 


Czytaj więcej o: Oferta edukacyjna - ZAINWESTUJ W SIEBIE