Zaproszenie do udziału w konkursie GRAFFITI „PRZYJDŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT” Edycja II 2024

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w konkursie malarskim w technice graffiti „PRZYJDŹ, POMALUJ NASZ ŚWIAT”.

Zapraszamy twórców indywidualnych oraz zespoły. Konkurs jest adresowany do wszystkich osób chętnych do zaprezentowania swoich umiejętności malarskich w technice graffiti. Organizatorzy zakładają cykliczność przedsięwzięcia. Konkurs, a następnie wystawa pokonkursowa, będą elementem stałej wystawy malarskiej w „GALERII SZTUKI PRAKTYCZNEJ” na murze, uruchomionej podczas pierwszej edycji konkursu w 2023r. na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu.

Wystawa pokonkursowa będzie trwała aż do kolejnej edycji konkursu.

Terminy:

Zgłoszenie do konkursu następuje w formie mailowej lub telefonicznej na kontakt podany
w uwagach końcowych regulaminu,  do dnia 20 maja 2024r.

Prace malarskie na terenie wskazanym w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu, ul. Paderewskiego 11A należy wykonać w dowolnym czasie w terminie od 22-29 maja 2024r. po wcześniejszym zaprezentowaniu projektu organizatorowi. Zaprezentowanie może nastąpić najpóźniej w dniu rozpoczęcia prac malarskich.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 7 czerwca 2024r.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 12 czerwca 2024r. na terenie „GALERII SZTUKI PRAKTYCZNEJ” Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu, ul. Paderewskiego 11A, 37-500 Jarosław.

Pełny regulamin dostępny na stronie http://www.ckziujaroslaw.pl/